ODKRYJ SWOJĄ MOC”

Podróż ku Świadomości

Świeradów Zdrój, http://www.biorezydencja.pl/

Warsztat: I wersja: 2225 sierpnia, czwartek, od godz. 19.00 do Niedzieli, godz. 15.00,

II wersja: 23 – 25 sierpnia, piątek, godz. 19.00 do Niedzieli, godz. 15.00

ZapraszamyCię do udziału w weekendowym warsztacie w pięknej BioRezydencji u Stóp Gór Izerskich prowadzonym przez Kingę Maruszczak. W ten sierpniowy weekend będziemy kontynuować wspólny proces PUSZCZANIA i uwalniania z więzienia, który wydarzał się na poprzednim warsztacie. Cokolwiek czeka jeszcze na ujawnienie, jakakolwiek myśl chowa się przed Światłem wspólnie ją odnajdziemy i wyzwolimy.

Zadaj sobie pytanie: Czy jestem gotowa/y na CUDA? Czy podejmuję decyzję, że nie chcę już tego więcej robić? TEGO, czyli poczucia bólu, winy, choroby, straty, ograniczenia, karania siebie za „grzechy”, które w swoim przeświadczeniu dokonałam. Karania z wykorzystaniem katów zewnętrznych, świata, który jest tylko projekcją mojego umysłu. To, co mogę zrobić to odkryć tą myśl, która zasłania moją moc wewnątrz, prawdziwe Istnienie. Moc jest we mnie, zawsze była i będzie, ale ją zakryłam zasłonami”, „obietnicami-ślubami” i innymi „pierdołami” czy innymi trudnymi, bolesne doświadczenia z przeszłości, przekonania i konstrukcje myślowe

Jeśli twoją decyzją jest otwarcie się na uzdrowienie, to podczas warsztatu ono się dokona.”

Podczas procesu Podróży przejdziemy razem przez:

  1. Przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, ustanowienie swojego Królestwa i odkrycie swojego duchowego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw. Ponowne, lekkie narodziny i uwalnianie bólów i problemów związanych z naszym porodem.

  2. Dalsze poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Kim Jestem?”

  3. Odkrycie co mówi twoja „twarz” i zmysły, jakie historie stoją za tym, czego nie lubimy czy lubimy. Poznawanie znaczenia chorób oczu, nosa, bólu gardła, głowy, itp. według Recall Healing.

Kolejne tematy będą na następnych warsztatach:

  1. Żywioły w naszym życiu. Rozpoznanie jakimi jesteśmy żywiołami i jak je wyrażamy w życiu. Proste sposoby pracy z żywiołami w pracy, domu, życiu. Co mówią nasze organy: nerki, wątroba, itp. kiedy nas „bolą” na bazie RH oraz pracy Ricka Jarow „Stwórz Pracę, którą Kochasz” i „Alchemia Obfitości”.

  2. Poznanie naszych Strachów i Tajemnic, schowanych głęboko i dawno, uwolnienie ich i zakomunikowanie. Co chowamy w miednicy, szkielecie – miejscach, których nie pokazujemy innym.

  3. Rozpoznawanie darów i ciężarów otrzymanych od rodzin, zasad przejmowania historii od przodków poprzez nasze drzewo genealogiczne. Uwalnianie się od przekonań i „powinności” wobec rodu wg RH.

  4. Wizję, misję mojego życia, plan działania ze Światłem i Miłością w Obfitości.

Kinga pokazuje proste narzędzia i szybkie metody namierzania bolesnych myśli, uczuć, historii, odnajdywania prawdziwego ich znaczenia oraz ich uzdrawiania, odpuszczania i tworzenia zdrowego życia. Proces uwalniania się z iluzji, bólu może być szybki, łatwy i zrobiony na luzie, jeśli w ogóle można go nazwać „robieniem” czy „procesem”. Uwalnianie z więzienia, wybaczanie i odPuszczenie na warsztacie po prostu się wydarza. Stare „programy” zostają uwolnione, a w ich miejsce odkrywamy to, co od zawsze czekało na ujawnienie – twoja prawdziwa natura, moc, miłość i pełnia życia.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, Kurs Cudów, wizualizacja, symbolika i wiele innych.., które każdy może stosować sam.

Narzędzia te i metody usamodzielniają uczestników i dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania.

Prowadząca: Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. www.marzeniawdzialaniu.pl

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE ******************

Organizator i zgłoszenia: Ośrodek „Kolory Życia” tel. 515 25 83 91,

magda.n@koloryzycia.com.pl, http://koloryzycia.com.pl/

Termin:

I wersja: 2225 sierpnia, czwartek, od godz. 19.00 do Niedzieli, godz. 15.00,

II wersja: 23 – 25 sierpnia, piątek, godz. 19.00 do Niedzieli, godz. 15.00

Dla osób, które uczestniczą pierwszy raz polecany jest przyjazd w czwartek, a cały warsztat zaczynamy w piątek, po kolacji, godz. 20:00, kończymy w niedzielę o godz. 15:00,

Miejsce warsztatu: Świeradów Zdrój, http://www.biorezydencja.pl/

Koszt:

I wersja: 580 zł. Wyżywienie i nocleg: 110 zł/dobę (330zł), 250 zł/wynagrodzenie i koszty organizacyjne.

II wersja: 420 zł. Wyżywienie i nocleg: 110 zł/dobę (220zł), 200 zł/wynagrodzenie i koszty organizacyjne.

Wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na konto: Magdalena Nowak nr 87 1050 1575 1000 0022 0952 8393 z dopiskiem ”kurs”.

Ten weekendowy warsztat jest wyjątkową okazją Obudzenia się ze Snu i rozpoczęcia Życia.

*********** KONSULTACJE INDYWIDUALNE ***********

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz otworzyć się na życie w obfitości i miłości.

Kinga wspiera proces uzdrawiania w przypadku problemów finansowych, mieszkaniowych, w pracy, odnajdywaniu i usuwaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej” czy po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości do siebie i świata.

Koszt sesji to 200 złotych, czas trwania 2 godziny. Możliwe również sesje przez skype’a.www.thejourney.pl

Konto bankowe: Kinga Maruszczak, PEKAO SA 66 1240 2265 1111 0000 3239 1781

Zapraszamy serdecznie na warsztat lub sesje

Kinga i Magda

Written on lipca 30th, 2013 , Bez kategorii Tags: , , ,

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie