SESJE INDYWIDUALNE

Prowadzę indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw Podróż Duchowa  oparta na indywidualnej pracy z ciałem, umysłem i duszą. Jest to autorskie połączenie różnych metod uzdrawiania, min. Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, czytania duszy i odkrywania swojej historii życia, zarówno od chwili narodzin w tym wcieleniu, jak i poprzednich żywotów, jeśli tak zdecyduje Światło, które tak naprawdę prawadzi ten proces.

Podczas sesji rozwiązujemy zarówno problemy emocjonalne jak i uzdrawiamy choroby fizyczne, wszelkiego rodzaju. Choroby zarówno przewlekłe, dziedziczne i „nieuleczalne” wg konwencjonalnej medycyny, bóle głowy, efekty wypadków. Również straty finansowe, bankrutwa, problemy w pracy, w związkach, relacja w rodzinie i wszelkiego typu problemy duchowej natury.

Sesja pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, choroby, problemy. Główną pracą jest zobaczenie z innej perspektywy wydarzeń naszego życia, zrozumieć je, wybaczyć i uwolnić się od negatywnych emocji z nimi związanymi. Sesja pozwala uzdrowić serce i zagoić rany, bolesne wspomnienia, które często tamują dopływ prawdziwej miłości i radości do życia. Podczas sesji tworzymy równiez plan działania na nowe życie w obfitości, radości i miłości do samego siebie. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania.

Sesja kosztuje 250 złotych i trwa 2 godziny. Lub 1 godzinę – 150 złotych.

Cena zależy od Ciebie! Każdy ma inną sytuację materialną i różne cele jakie chce osiągnąć podczas tych konsultacji. Jak poczujesz to w swoim sercu, tyle zapłacisz. Jeśli czujesz, że bardzo tego potrzebujesz, ale problemem są właśnie finanse, to daj znać, znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Problem jest … rozwiązaniem. Według Recall Healing „choroba jest rozwiązaniem problemu”. Podobnie jest z „brakiem” pieniędzy lub każdym innym „problemem”. To nie jest najczęściej problem tylko możliwość poznania lepiej siebie, zatrzymania i spotkania z prawdą.

DATY,  MIEJSCA SESJI i osoby kontaktowe znajdują się w TERMINARZU

http://thejourney.pl/terminarz/

lub tel. 511479704, thejourneypl@gmail.com

Możliwe jest również przeprowadzanie sesji przez skype’a lub telefon.

********** Świadectwo uczestnika sesji**********

Po spotkaniu i sesji u Ciebie poczułem się jakbym się narodził na nowo. Ot tak po prostu cofnąłem się pamięcią do traumatycznych zdarzeń z dzieciństwa, uświadomiłem sobie jak one oddziaływały na moje dorosłe życie i po prostu je puściłem! Pozwoliłem im odejść. To było coś niesamowitego. Od tego czasu mam coraz większą miłość w sobie, do wszystkiego i wszystkich a przede wszystkim do swojej firmy i mojej pracy w niej – bo z tym problemem się u Ciebie pojawiłem. Bardzo serdecznie Ci dziękuję za ten cud. Najwspanialsze jest to że Ty niczego nie narzucałaś, tylko tam byłaś a wszystko działo się jakby samo. A o błogości jaką czułem podczas rozmowy…. „z Górą” to nie napiszę, bo nawet nie umiem tego ubrać w słowa. Poczułem się kochany i potrzebny że On mnie potrzebuje tutaj, tak jak potrzebuje Ciebie i innych ludzi – dla ludzi. Usłyszałem że mi dziękuje, ze się nie poddałem, ze mam wsparcie, wystarczy ze się do Niego zwrócę. Że będę pomagał innym tj ich wspierał, szerzył miłość. I choć na razie trudno w to uwierzyć to dziękuję za to.

 Jeszcze raz wielkie dzięki. Tomek, Poznań – właściciel firmy

Więcej świadectw tutaj: http://thejourney.pl/swiadectwa/

Written on września 3rd, 2012

You must be logged in to post a comment.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie