ODKRYJ MOC W SOBIE”

Podróż ku Świadomości

Terminy oraz miejsca: http://thejourney.pl/terminarz/

Zapraszam Cię do odbycia wspólnej podróży. Jest to podróż w czasie, która pozwala odkryć swoją wewnętrzną moc, wiele skarbów i nowych krain, wszystko to wewnątrz nas.

Od dziecka uwielbiałam podróże, te małe i te dalekie. Jednocześnie odkąd w wieku 14 lat trafiłam na ścieżkę rozwoju duchowego poszukiwałam sposobów uzdrawiania, uwalniania się od różnych problemów czy chorób. I oczywiście praktykowałam, uczęszczałam na różne warsztaty, realizowałam się w życiu zawodowym, w pracy w organizacjach pozarządowych, życie jakoś płynęło, ja spełniałam swoje marzenia, ale ciągle czegoś brakowało, wciąż problemy powracały. Ja sama oraz ludzie wokół mnie chorowali, cierpieli, wciąż spotykaliśmy podobne, nawracające problemy, a ja niewiele mogłam na to poradzić.

Wreszcie kiedy poznałam metodę Recall Healing/Totalną Biologię poczułam, że jestem „w domu”, że moja podróż poszukiwacza dobiegła końca. Miałam to szczęście współorganizować te warsztaty, a następnie być tłumaczem na warsztatach i sesjach Recall Healing oraz spójnej z RH metody theJourney – Podróży Duchowej, która dała mi kolejne, cudownie proste narzędzie uwalniania się i uzdrawiania. Dzięki Recall Healing wszystkie metody, narzędzia, książki, wiedzę, którą poznawałam przez ponad 20 lat mogłam w pełni zacząć stosować w praktyce, uzdrowić swoje relacje z bliskimi, spełniać swoje marzenia i poczuć swoją moc.

Mogłam też wreszcie zrozumieć jak powstają choroby, dlaczego choroba czy problem jest najlepszym rozwiązaniem organizmu. W jaki sposób przejmujemy problemy od naszych rodziców oraz całego drzewa genealogicznego i jak możemy im to z powrotem oddać, bez konieczności odcinania się od rodu. Zrozumiałam jak historie, które wydarzyły się dawno temu, w dzieciństwie, okresie ciąży, czy też naszym przodkom, mają wpływ na nasze obecne życie. I co najważniejsze, nauczyłam się uwalniać od tego wpływu, stawać się prawdziwe wolna od wszelkich ograniczeń z przeszłości. I ta podróż ciągle trwa, codziennie się uwalniam i odkrywam cudowne skarby często głęboko zakopane i przykryte warstwami bólu i różnych trudnych emocji czy wspomnień. Ale wreszcie historia staje się przeszłością, a ja żyję w tu i teraz.

Ponieważ sama odbyłam tę podróż w głąb siebie i codziennie ją praktykuję, mogę być przewodnikiem również dla Ciebie. Wspieram innych w rozwoju i prowadzę warsztaty i sesje coachingu uzdrawiającego. Jest wiele „biur podróży” i wielu dobrych przewodników, ja zapraszam Cię do wspólnej przygody w Odkrywanie Mocy w Sobie. Mogę być Twoim Przewodnikiem na chwilę, może na dłużej, jeśli poczujesz chęć lub potrzebę odbycia tej akurat podróży ze mną.

Jeśli poczujesz, że przyjmujesz zaproszenie to zapraszam do kontaktu, na warsztaty lub sesje.

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA ******************

TheJourney.Pl, Kinga, tel. 511479704,kingavision@gmail.comhttp://marzeniawdzialaniu.pl i www.thejourney.pl

Terminy oraz miejsca: http://thejourney.pl/terminarz/

*******************KONSULTACJE INDYWIDUALNE*************************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości i miłości. Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, mieszkaniowych, w pracy, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości.

Koszt sesji to 200 złotych, czas trwania 2 godziny. Możliwe również sesje przez skype’a.

www.thejourney.pl Zapisy: +48511479704.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi.

Metody wykorzystywane podczas warsztatów oprócz własnego doświadczenia są różnorodne, min.: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensivu Oświeceniowego, ”Antykariera”- Stwórz Pracę, którą kochasz Ricka Jarow, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych ….. Narzędzia te i metody usamodzielniają uczestników i dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania.

Nie odkryjesz nowych lądów, jeśli nie opuścisz starego brzegu. Andre Gide

Obraz Vladimir Kush http://vladimirkush.com/

Written on marca 6th, 2013

You must be logged in to post a comment.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie