ODKRYJ MOC”

Praktyka Recall Healing/Totalnej Biologii

Lelitek, k. Opoczna

I część: 22-25 czerwca 2018

II część: 13-16 lipca 2018

III część: 10-13 lub do 15 sierpnia 2018

IV część: 7-10 września 2018

.

Zapraszam Cię do udziału w cyklicznych warsztatach odkrywania, czyli uwalniania zasłon i pokładów zakrywających naszą moc wewnątrz. Podczas tych weekendowych warsztatów w pięknym miejscu pod lasem, w domu rodzinnym i „przerobione” stodole Kinga wraz z przyjaciółmi i współprowadzącymi zabierze Cię w głęboką, wewnętrzną Podróż. To podróż do odkrycia twojej mocy i świadomości tego, kim jesteś i ukazania światu siebie, swojej Jaźni. Będziemy uwalniać blokady i śpiewać, pracować z ciałem i tańczyć, malować, chodzić do lasu, kąpać się w rzece, uwalniać swój wewnętrzny głos poprzez najróżniejsze sposoby, techniki, aby na końcu poczuć luz.

Słowo „odkryć” oznacza: zdjęcie zasłony (zasłony to ściemy umysłu, klątwy i przekonania), uwolnienie pokrywy (przykrywki większej historii, której nie poznaliśmy jeszcze o sobie oraz często uczucia tzw. „przykrości”), poznanie nowych lądów, przestrzeni i uwolnienie się od „starych”. Do których jednak zawsze powracamy. I dobrze jest powracać z radością i miłością w sobie.

Nie można odkryć nowych lądów, nie tracąc z oczu dotychczasowego brzegu” – Andre Gide.

Proces uwalniania się z iluzji, bólu może być szybki, łatwy i zrobiony na luzie, jeśli w ogóle można go nazwać „robieniem” czy „procesem”. Uwalnianie z więzienia swoich myśli, wybaczanie i odpuszczenie na warsztacie po prostu się wydarza. Stare „programy” zostają uwolnione, a w ich miejsce odkrywamy to, co od zawsze czekało na ujawnienie, Moc i Miłość, która leczy. Dzięki zastosowaniu wiedzy i narzędzi Recall Healing/Totalna Biologia dotarcie do sedna problemu, do korzenia wydarza się szybko. Według RH ważne jest zrozumienie, że „każdy problem, konflikt, choroba, której doświadczamy w życiu Tu i Teraz jest rozwiązaniem starej historii, niewyrażonej przez nas w przeszłości oraz naszych przodków, od których dostaliśmy ciało i umysł”.

Nasze ciało i umysł to magazyn pamięci, czyli myśli, zdarzeń i ich interpretacji emocjonalnej, które stają się konkretnymi programami, wzorami zachowań w życiu. Do czasu, aż jesteśmy gotowi na wyjęcie ich z „podświadomości”, z ciała i wyrażenie na zewnątrz. Te myśli ograniczają nas w codziennym życiu, powodują konflikty, choroby, problemy w pracy, związkach, ponieważ chcą się z nas uwolnić, proszą o uwagę poprzez „ból”. I tylko my sami możemy wyjąć i wyrazić te myśli i uczucia. Te nieuświadomione części nas, które pojawiają się często jako głosy w naszych głowach, czy bóle w naszym ciele, choroby wszelkiego typu, czy problemy w „zewnętrznym” świecie, w związkach, w pracy, to słowa i myśli naszych przodków, których oni nie pozwalali sobie wyrażać, a czasem nawet nie przyznawali się do ich istnienia. Aby usunąć skutek, czyli chorobę-problem, powracające myśli czy strachy trzeba wrócić do początku, do momentu powstania tej myśli, podjęcia decyzji czy zinterpretowania jakiegoś wydarzenia w bolesny sposób. Kluczem do odnalezienia tej myśli nie są wydarzenia, ani historie, ale uczucia, emocje, które im towarzyszyły i zostały przez nas zapisane w ciele.

Jezus powiedział, że mamy stać się jak dzieci, aby wejść do Królestwa Niebieskiego. Jak dzieci oznacza właśnie powrót do czasów niewinności, pamięci swojej boskości, braku osądu i wybaczenia wszelkich przewinień. One są już dawno wybaczone, bo Bóg przebacza wszystkim dzieciom. Wystarcz wyrazić te myśli i uczucia i je „puścić”.

To, co nie zostało zakomunikowane, wyrażone, staje się naszym przeznaczeniem” – Carl Gustaw Jung

Podczas wspólnych Podróży na kolejnych weekendowych warsztatach przejdziemy razem przez:

I część: 22-25 czerwca 2018, piątek – poniedziałek

  1. Przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, ustanowienie swojego Królestwa i odkrycie swojego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw. Ponowne, lekkie narodziny i uwalnianie bólów i problemów związanych z naszym porodem.

  2. Odnajdywanie odpowiedzi na pytanie „Kim Jesteś?” z wykorzystaniem techniki Diad Komunikacyjnych Intensivu Oświeceniowego – Enlightenment Intensive www.authenticself.co.uk w języku polskim http://thejourney.pl/enlightenment-intensive/

II część: 13-16 lipca 2018, piątek – poniedziałek

  1. Odkrycie co mówi twoja „twarz” i zmysły, jakie historie stoją za tym, czego nie lubimy czy lubimy: jeść, smakować, mówić, słyszeć, wąchać, patrzeć.Poznawanie znaczenia chorób oczu, nosa, bólu gardła, głowy, itp. według Recall Healing.

III część: 10-13 lub do 15 sierpnia 2018, piątek – poniedziałek lub środa

  1. Żywioły w naszym życiu. Rozpoznanie jakimi jesteśmy żywiołami i jak je wyrażamy w życiu. Proste sposoby pracy z żywiołami w pracy, domu, życiu na bazie pracy Ricka Jarow „Antykariera, Stwórz Pracę, którą Kochasz” i „Alchemia Obfitości”. Co mówią nasze organy wewnętrzne: płuca, żołądek, nerki, wątroba, jelita, itp. kiedy nas „bolą” na bazie RH.

  1. Poznanie naszych Strachów i Tajemnic, schowanych głęboko i dawno w „piwnicach”, uwolnienie ich i zakomunikowanie w bezpiecznej atmosferze warsztatu. Co chowamy w miednicy, biodrach, szkielecie – miejscach, których nie pokazujemy innym.

  2. IV część: 7-10 września 2018, piątek – poniedziałek

  3. Rozpoznawanie darów i ciężarów otrzymanych od naszych rodzin. Co nas niesie przez życie? Poznanie zasad przejmowania historii od przodków poprzez nasze drzewo genealogiczne, tzw. Kwadrat Magiczny (dr. Anne Schucenberg). Uwalnianie się od przekonań i „powinności” wobec rodu według Recall Healing.

  4. Wizję, misję mojego życia, plan działania ze Światłem i Miłością w Obfitości na Ziemi.

Na warsztacie każdy z uczestników uzdrawia jakiś problem, chorobę, konflikt lub bolesne uczucie, ból po stracie bliskich czy inną, do tej pory nie rozwiązaną sprawę.

Poprzez uważność, naukę słuchania siebie nawzajem, komunikowanie tego, co jest wewnątrz nas, tego, co czujemy, a nie tylko tego, co myślimy będziemy wspólnie odkrywać tą pamięć i uwalniać się z blokad w umyśle, w podświadomości i ciele, by doświadczyć pełni radości i miłości. Główną z metod jest Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-PodróżBrandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, nauki Jezusa z Kursu Cudów, praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca-theWork Byron Katie, Antykariera Ricka Jarow, teatr, taniec, wizualizacja, malowanie, symbolika i wiele innych.

Te metody dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania i w to, że każdy z nas „może”, bo ma moc uzdrowić się sam i swoich bliskich.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE **************

Organizator i zgłoszenia: Kinga: 511479704, thejourneypl@gmail.com,

Terminarz warsztatów: http://thejourney.pl/terminarz/

Miejsce: wieś Lelitek, gmina Gielniów, w okolicach Opoczna,

Koszt całości: 575 zł.

Jeśli chcesz przyjechać wcześniej albo zostać dłużej, po warsztacie to istnieje taka możliwość. Koszt 1 dnia na Lelitku z „obecnością” Kingi ;), noclegiem i wyżywieniem to: 100 zł.

Będziemy wspólnie przygotowywać śniadania. Nocleg jest w domu lub stodole, na kanapach lub sianie, więc możesz ze sobą zabrać swój śpiwór, kocyk, poduszkę czy karimatę. Ale możesz też przyjechać z małą torbą do stacji PKP Opoczno Południe lub autobusem do wioski obok: Snarki i wszystkie potrzebne rzeczy dostaniesz na miejscu. 🙂 Możliwy jest nocleg w pobliskim pałacu Rusinów (15 km od domu): 65 zł/110zł, wtedy koszt całości 590

Jeśli pragniesz przyjechać a przeszkodą niby są pieniądze to daj znać, zawsze możemy znaleźć rozwiązanie tego „problemu”.

************* O PROWADZĄCEJ i METODZIE ******************

Kinga Maruszczakod wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne projekty. Od 28 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. Szczęśliwa mama dwóch dorastających synów mieszka w rodzinnym domu na wsi w centralnej Polsce. www.marzeniawdzialaniu.pl

O głównej metodzie pracy podczas warsztatów: http://thejourney.pl/recall-healingtotalna-biologia/

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie