Pałac CUDów 2, 

czyli Bal Bezlitosnych Pomidorów”

Pałac Pstrokonie

Warsztat:1518 sierpnia, czwartek-niedziela

Spotkanie otwarte: 15 sierpnia, 18.00

Zapraszam Cię do udziału w weekendowym warsztacie w pięknym Pałacu niedaleko Zduńskiej Woli. W ten sierpniowy weekend będziemy rozpoczynać i kontynuować proces uwalniania z więzienia, który wydarzał się podczas pierwszego warsztatu w Pałacu i wszystkich poprzednich w Łodzi.

Pomidory to owoce miłości, mające w sobie składnik podobny do serotoniny, poprawiający nam humor. Freud uważał, że pomidory to wyjątkowo podniecające warzywo, działające na naszą podświadomość. To w podświadomości kryją się nasze lęki, bolesne wspomnienia z dzieciństwa, przekonania innych, rodziny, które przyjęliśmy za swoje i według nich projektujemy nasze życie. Podświadomość to magazyn pamięci, czyli myśli, które stają się konkretnymi programami, wzorami zachowań w życiu. Te myśli ograniczają nas w codziennym życiu, powodują konflikty, choroby, problemy w pracy, związkach. Aby usunąć skutek, czyli chorobę-problem wystarczy wrócić do początku, do momentu powstania tej myśli, podjęcia decyzji czy zinterpretowania jakiegoś wydarzenia w bolesny sposób. Kluczem do odnalezienia tej myśli nie są wydarzenia, ani historie, ale uczucia, emocje, które im towarzyszyły i zostały przez nas zakodowane w podświadomości. Podczas warsztatu będziemy namierzać i bezlitośnie uwalniać te bolesne myśli, aby nasze prawdziwe piękno i boska dusza stały się żywe i doświadczane w ciągu życia.

Jezus powiedział, że musimy się stać jak dzieci, aby wejść do Królestwa Niebieskiego. Jak dzieci oznacza właśnie powrót do czasów niewinności, pamięci swojej boskości, braku osądu i wybaczenia wszelkich przewinień, które jako dzieci mogliśmy zrobić. One są już dawno wybaczone, bo Bóg przebacza wszystkim dzieciom, tylko nasze „ego” trzyma nas w poczuciu winy i kary i przyciąga katówproblemy w świecie.

Jeśli twoją decyzją jest otwarcie się na uzdrowienie, to podczas warsztatu ono się dokona.”

W programie weekendowego warsztatu min.:

  1. Dalsze poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Kim Jestem?”

  2. Poznawanie swojego planu działania w Świetle i Miłości,

  3. Dalsze poznawanie naukJezusa Chrystusa zKursu Cudów i niedualizmu oświeceniowego,

  4. Poranne, popołudniowe i wieczorne spacerowanie,

  5. Grupowy spływ kajakami w piątek, 16.08, koszt ok.50zł, czas: 5 godzin,

  6. Tańce wieczorne w Świetle, ćwiczenia oddechowe i yoga poranna,

Prowadząca: Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje, marzenia na praktyczne projekty. Doradza oraz pisze projekty dla organizacji, firm. Jednocześnie od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. www.marzeniawdzialaniu.pl

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE ******************

Organizator i zgłoszenia: Grażyna Mikołajczyk 793028889

Kinga, tel. 511479704, kingavision@gmail.comhttp://marzeniawdzialaniu.plwww.thejourney.pl

Termin: 1518 sierpnia, Czwartek, od 20 do Niedzieli, godz. 17,

Miejsce warsztatu: Pałac Pstrokonie, koło Zduńskiej Woli, szczegóły u Karoliny 534990049,

Koszt całości: 380 do 410 zł. W tym: Wynagrodzenie i koszty organizacyjne: 200 zł. Wyżywienie: 35 zł za dzień, czyli całość 105 zł, w tym opłata za kucharkę, która przygotuje nam obiad i gorącą kolacje, abyśmy mieli więcej czasu na warsztat. W czwartek wyżywienie składkowe, przywiezione z domu.

Nocleg z własnym materacem i śpiworem: 25 zł za noc/75zł, Nocleg na kanapach z pościelą: 35 zł/105zł.

Będziemy wspólnie przygotowywać śniadania i kolacje. Nocleg jest na podłodze, więc proszę zabierz ze sobą śpiwór, kocyk, poduszkę czy materac, karimatę. Pałac jest w tej chwili w remoncie. W piątek organizujemy wspólny spływ kajakowy więc weź też strój kąpielowy, ręcznik i dodatkowe fundusze.

Written on sierpnia 6th, 2013 , Bez kategorii Tags: , , , ,

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie