Powrót do Domu”

Praktyka SamoUzdrawiania

Lelitek, k. Opoczna

I część: 6-9 sierpnia 2020

II część: 27-30 sierpnia 2020

III część: 17-20 września 2020

Zapraszam Cię do udziału w wakacyjnym cyklu warsztatów odkrywania Siebie i swojej mocy uzdrawiania wszelkich konfliktów, problemów, chorób fizycznych, mentalnych czy problemów finansowych. Każdy warsztat to praktyczna podróż do rozpoznania przyczyny tego konfliktu, zrozumienia jej i uwolnienia z ciała i umysłu.

W tym wyjątkowym czasie będziemy odkrywać wszelkie znaczenia słowa DOM i uwalniać kotwice dołączone do tego stanu. Dom może być stanem bycia i przypomnienia sobie o prawdziwym domu czyli niebie, a nie tylko miejscem, które kojarzymy jako mieszkanie, budynek czy miejsce, gdzie przebywamy. Może być to każda przestrzeń gdzie CZUJEMY się jak w Domu. Aby poczuć się jak w domu wszędzie najpierw potrzebujemy uwolnić te kotwice, przekonania ziemskie, systemowe uwarunkowania, które nosimy w sobie i nawet nie zauważamy jak one zniewalają nasze postrzeganie rzeczywistości i życia na ziemi. Powrót do domu to również powrót do początku. Do tego, skąd pochodzimy, do prawdy o tym kim jesteśmy. W sanskrycie, który jest jednym z najstarszych języków świata słowo OM oznacza początek, pierwotny dźwięk, z którego wszystko pochodzi. Jest to jedna z mocniejszych mantr, czyli z mocą wypowiedzianych słów. Czy zauważyłaś że w słowie dOM jest zawarta ta piękna mantra? Mówimy skrycie w sanskrycie i nie wiemy, że mantrujemy codziennie. 😉 Podobnie jest z wieloma innymi słowami, chorobami czy konfliktami, których doświadczamy w życiu, a które możemy szybko uzdrowić gdy uwolnimy ograniczające przepływ i prawdę znaczenia. Ciało człowieka jest doskonałe i piękne tak jak ziemia. Jeśli pojawia się choroba czy jakikolwiek problem to znaczy że umysł popełnił jakiś błąd, najczęściej wynikający z niewiedzy, lub posiadania błędnych danych. I jak każdy błąd można go naprawić i posprzątać to co wydarzyło się w przeszłości i teraz spotyka nas jako ból.

CG Jung powiedział, że „to, co nieuświadomione, czyli nie zakomunikowane spotyka nas jako przeznaczenie”. Najpiękniejsza wiadomość jest taka, że można to uzdrowić. Zakomunikowanie, wyrażenie bolesnych myśli, historii i uczuć z przeszłości daje czystą przyszłość. Tu i Teraz.

Podczas wspólnych Podróży na wakacyjnych weekendowych warsztatach przejdziemy razem przez kolejne etapy podróży do powrotu do domu, do siebie i uwalniania poszczególnych historii zapisanych w odpowiednich miejscach w ciele:

I część: 6-9 sierpnia 2020, piątek – poniedziałek – PODSTAWA

* Zgromadzenie Skrzypcowe w stodole.

* Odkrywanie swojego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw i historii do niego, czyli do naszej tożsamości dołączone.

* Odnajdywanie odpowiedzi na pytanie Kim Jestem? http://thejourney.pl/enlightenment-intensive/

* Poznanie naszych Strachów i Tajemnic, schowanych głęboko i dawno przez naszych przodków. Co chowamy w piwnicy czyli – miednicy, biodrach, szkielecie – miejscach, których nie pokazujemy innym. A które mówią też o poczuciu wartości.

II część: 27-30 sierpnia 2018, piątek – poniedziałek – SERCE

* Odkrycie co mówi twoja „twarz” i zmysły, jakie historie stoją za tym, czego nie lubimy czy lubimy: jeść, smakować, mówić, słyszeć, wąchać, patrzeć.Poznawanie znaczenia chorób oczu, nosa, bólu gardła, głowy, itp. według Recall Healing.

* Uwalnianie głosu i ekspresji. Rozpoznawanie wszelkich historii blokowanych w górnej części ciała. Co mówią płuca, serce, tarczyca, krtań, gardło, uszy, itp. kiedy bolą lub noszą jakieś znamiona.

* Osąd i strach przed osądem, śmierć, radość i miłość.

III część: 17-20 września 2019, piątek – poniedziałek – KORONA

* Ponowne, lekkie narodziny i uwalnianie bólów i problemów związanych z naszym porodem. Uwalnianie starych zapisów związanych z porodem, czyli pierwszą pracą dziecka, które doświadczane jest potem jako wzór pracy w świecie. Tworzenie nowej pracy, którą chcemy wyrażać w świecie.

* Wizja życia, plan działania ze Światłem i Miłością w Obfitości na Ziemi.

* Ustanowienie swojego Królestwa, Ceremonia Koronacji.

Te metody uaktywniają w nas wiarę w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania i w to, że każdy z nas „może”, bo ma moc uzdrowić się sam i swoich bliskich.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE **************

Organizator i zgłoszenia: Kinga: 511479704, kingavision@gmail.com,

Terminarz warsztatów poszczególnych: http://thejourney.pl/terminarz/

Miejsce: wieś Lelitek, gmina Gielniów, w okolicach Opoczna,

KOSZTY warsztatu to:

1. Nocleg: 25 zł./noc Spanie jest w domu lub stodole, na kanapach lub sianie, więc możesz ze sobą zabrać swój śpiwór, kocyk, poduszkę czy materac. Albo możesz przyjechać z małą torbą i wszystkie potrzebne rzeczy dostaniesz, bo są na miejscu.

Dla chętnych lepszej jakości możliwy jest nocleg w pobliskim pałacu Rusinów (15 km): 65 zł/noc.

Jeśli chcesz przyjechać wcześniej albo zostać dłużej, po warsztacie to też możesz.

2. Karma czyli wyżywienie: Koszt to 50 zł./dzień. Będziemy wspólnie przygotowywać posiłki, albo korzystać z okolicznych specjałów i lokali.

3. Wynagrodzenie prowadzącej Podróż i gospodyni tej krainy jest płatne według indywidualnego POCZUCIA każdej osoby, która pojawi się w tym domu. Tyle ile czujesz, możesz, chcesz to zapłacisz. Forma też jest dowolna. Ważne natomiast, aby było to jasne i zakomunikowane w sposób otwarty i szczery, z wyrażeniem i uwolnieniem wszelkich odczuć i osądów.

4. Dojazd: Najbliższa stacja PKP to Opoczno lub Opoczno Południe i Drzewica. Pociągi bezpośrednie są z Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Białegostoku, Krakowa…. i Wiednia 🙂 Możesz też dojechać autobusem do wioski obok: Snarki lub Gielniów. No i oczywiście możesz przyjechać swoim autem lub blablacarem, albo jakimkolwiek innym transportem. Motoparalotnia kiedyś tu lądowała na łące, gdy lataliśmy podczas warsztatu nad okolicą. Na dębie przy wjeździe na łąkę prowadzącą do domu jest tabliczka z napisem „KINGiDOM”.

************* O PROWADZĄCEJ i METODZIE ******************

Kinga Milo kiedyś Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne projekty. Od 20 lat zaangażowana w działalność różnych organizacji pozarządowych, wspierających innych w rozwoju. Od 30 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi. Szczęśliwa mama dwóch dorastających synów mieszka w rodzinnym domu na wsi w centralnej Polsce. www.marzeniawdzialaniu.pl

O głównej metodzie pracy podczas warsztatów: http://thejourney.pl/recall-healingtotalna-biologia/

Written on lipca 19th, 2020 , świadomość

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie