Metoda Recall Healing/Totalna Biologia wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i pows

tawanie chorób i problemów. Dzięki niej można w szybki sposób odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój.  Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a dają o sobie znać w postaci chorób naszego ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach oraz stratach finansowych wszelkiego typu. Bardzo często nie wiemy skąd się wzięły te problemy, nie znamy ich przyczyny, dlatego leczymy skutki i co jakiś czas te problemy czy choroby wracają.

Te przeszkody pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. PLAN/CEL: okresu ciąży, porodu do 1 roku życia, a one łączą się z historii poprzednich wcieleń i całych pokoleń przodków. Te trudne, bolesne i niezrozumiane doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem. Samemu jest trudno je odnaleźć, a na warsztacie wspólnie odkrywamy źródło, przyczynę tych problemów czy chorób i następuje uzdrowienie, uwolnienie się od bolesnych wspomnień. Po kilku spotkaniach czy warsztatach jednak można się nauczyć jak odnajdywać przyczyny swoich problemów i uzdrawiać się codziennie.

Więcej informacji na angielskiej stronie (www.recallhealing.com)

oraz polskiego organizatora seminarium Gilberta Renaud www.recallhealing.pl

Recall Healing to nazwa metody stworzonej przez Gilberta Renaud z Kanady, który od kilkunastu lat prowadzi warsztaty na całym świecie, a do Polski przyjeżdża regularnie od 6 lat. Gilbert opiera swoją metodę na wieloletnich badaniach, sesjach z klientami oraz na naukach Totalnej Biologii, której uczył się u Clauda Sabbah i Gerarda Athiasa z Francji.

Ja, Kinga Maruszczak poznałam metodę Recall Healing w kwietniu 2010 roku. Byłam odpowiedzialna za organizację warsztatów oraz tłumaczenia sesji indywidualnych prowadzonych przez Gilberta Renaud i Marie-Ginette Rheault. Organizowałam oraz tłumaczyłam sesje Podróż-theJourney prowadzone przez Ardellę Nathaniel z USA. Tłumaczyłam również 3 dniowe seminarium na temat „Chorób i problemów dzieci” w maju 2010 w Poznaniu.

Przez rok pracy IWW organizowałam warsztaty różnych trenerów, jednocześnie wykorzystując na sobie poznane metody.

Od września 2011 roku zaczęłam prowadzić warsztaty i sesje oparte na wiedzy i „technologii” Recall Healing w połączeniu z innymi poznanymi przeze mnie i działającymi metodami.

Prowadzę warsztaty praktyczne, pokazujące na żywo na każdym uczestniku sesji czy warsztatu jak działa Recall Healing. Jeśli chcesz poznać całą terminologię i zasady działania mózgu i ludzkiego organizmu polecam seminaria Gilberta. Jeśli chcesz sprawdzić krótko, czy ta metoda jest dla ciebie to zapraszam również na moje spotkania otwarte, warsztaty czy sesje indywidualne.

Written on września 30th, 2014

You must be logged in to post a comment.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie