SamoUzdrawianie na Luzie

Uzdrawianie Ciała, Umysłu, Ducha

na Costa la Luz na poludniu Hiszpanii

28 luty -7 marca 2019

 

Zapraszam do udziału w podróży uzdrawiającej, w wyjątkowym warsztacie oczyszczania ciała, umysłu i ducha na pięknych plazach i terenach Costa la Luz na poludniu Hiszpanii.

Podczas warsztatu w spokojnej, wakacyjnej atmosferze, w słońcu odbędziemy wspólną podróż do odkrycia siebie i poznania jak uzdrawiać samemu, codziennie, w spokojny i łatwy, bo wykonany na luzie sposób. LaLuz oznacza w języku hiszpańskim Światło i takie będą te warsztaty.

Rozmowy, rozpoznawanie przyczyny chorób, problemów, bólu, kontemplacje, medytacje, proste ćwiczenia uwalniające toksyny z ciała, złogi, zakorzenione w ciele przykre wspomnienia, wierzenia, to będzie codzienna praktyka podczas tej podróży. Będziemy uczyć się bycia w kontakcie z sercem i rozpoznawania tego, co do nas mówi, aby słuchać go w codziennym życiu. Codzienne zajęcia z ciałem, proste ćwiczenia uświadamiające nam co czuje nasze ciało i co do nas mówi kiedy boli, dzięki wiedzy i narzędziom Totalnej Biologii pozwolą nam przejść przez ból do uzdrowienia. Wspólne gotowanie i bycie w grupie będzie wsparciem w tej podróży.

Prawidłowe funkcjonowanie z życiu polega na równowadze wszystkich sił i elementów, zarówno tych duchowych i tych bardzo ziemskich. Stare przysłowie mówi „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, a nauczyciele duchowi mówią, że im więcej chcemy doświadczać Światła w życiu, tym zdrowsi i bliżsi mamy być Matce Ziemi. A Ziemia to nasze Ciało. Dlatego tak ważne jest oczyszczanie ciała, ale równolegle z oczyszczaniem ciała powinno iść oczyszczanie ciała emocjonalnego i duchowego, w których zablokowane emocje, niewyrażone uczucia czy hamujące przekonania, wierzenia tworzą złogi wpływające na nasze życie podobnie jak pasożyty i złogi w jelitach wpływają na nasze samopoczucie i wyrażanie w świecie. Niektórzy mówią, że „łatwiej jest oczyścić jelita, a potem myśleć pozytywnie, niż sprawić, aby poprzez pozytywne myślenie oczyściły się jelita.” A najlepiej jest działać równocześnie na wszystkich poziomach, dlatego ta podróż jest połączonym podejściem do tematu uzdrawiania jak również do zmiany nawyków żywieniowych, zmiany sposobu myślenia i odczuwania. A to wymaga chwili czasu. Dlatego ta podróż jest krótka, ale jest tak naprawdę długim 7 lub dla chętnych 10 dniowym warsztatem nauki bycia swoim własnym uzdrowicielem, poznania siebie i nabrania zaufania do tego, że sami potrafimy uzdrowić swoje życie. Potrzebujemy jednak na tej nowej drodze wsparcia, trochę wiedzy, prostych narzędzi i przede wszystkim ŚWIADOMOŚCI tego, kim jesteśmy.

***************** PROWADZĄCY ******************

SamoUzdrawianie to wyjątkowy warsztat w podróży, który poprowadzi grupa doświadczonych specjalistów:

Kinga Maruszczak – wieloletnia działaczka organizacji pozarządowych, wprowadza w życie marzenia swoje i innych. http://marzeniawdzialaniu.pl/

Kinga poprowadzi warsztat uwalniania blokad w umyśle, które pojawiają się w postaci chorób, wypadków, problemów finansowych czy w związkach. Opiera swoje warsztaty o metodologię Recall Healing/Totalnej Biologii, the Journey-Podróż, Kursu Cudów i wielu innych metod i narzędzi, które pozwalają nauczyć się jak odnajdywać ograniczające nas blokady w umyśle.

***************** INFORMACJE ORGANIZACYJNE ****************

Kontakt: Kinga, +48511479704, kingavision@gmail.com

Termin: 28 luty-7 marca 2019, lub kilka dni przed lub po, termin jest uzależniony od lotniska i godzin przylotu twojego samolotu. Może być dzień wcześniej i również dzien lub dwa dłużej. Loty sa w rożne dni tygodnia. Przylot we własnym zakresie, najtańsze samoloty do Sewilli lub Malagi Ryanair latają z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia, Berlina.

Miejsce: okolice Tarify, Kadyksu

Stacjonować będziemy na wybrzezu w domku jednorodzinnym. Miejsca sprzyjają odosobnieniu i uzdrawianiu, dzięki skromnym, ale wygodnym warunkom. Zabierz ze soba wygodne rzeczy, na spacery po okolicznych górach oraz ćwiczeń hatha yogi, ale również na kolacje w lokalnych restauracjach. I oczywiscie na plaze i sloneczne kapiele, ktore sa caly dzien. Temperatura srednia w ciagu dnia to 16-20 C, wieczorami wieje delikatny oceaniczny wiatr i temperatura wynosi 14-17 C. Reczniki sa w apartamencie.

Koszt: Koszt udziału w warsztacie to 3050 złotych za 7 dni, 3250 zł za 10 dni, jeśli zechcesz zostać dłużej, tylko „odpoczać”. W cenie noclegi, wyżywienie, transport, lokalne wycieczki i warsztat z opieka. Koszt lotu każdy opłaca samodzielnie. Dodatkowy koszt to autobus lub taxi do miejsca. Grupa jest niewielka i warunki rodzinne. Jakieś drobne dodatkowe wydatki mogą wystąpić, ale będą ustalane wspólnie na bieżąco.

Serdecznie zapraszam

Kinga

Written on październik 27th, 2016 , marzenia, świadomość, Totalna Biologia, uzdrawianie

Comments are closed.

The Journey is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey

Polska