Lelitek, k. Opoczna

I część: 12-17 lipca 2022

II część: 12 – 15 sierpnia 2022

III część: 9 – 11 września 2021

Zapraszam Cię do udziału w doPełniającym cyklu warsztatów SamoUzdrawiania swojego Życia. To zakończenie tego etapu odkrywania Siebie i mocy Ducha wewnątrz. Której odkrycie uzdrawia umysł i ciało oraz wszelkie konflikty, problemy, choroby fizyczne, mentalne czy finansowe, wynikające z zapomnienia prawdy o tym kim jesteśmy. Każdy warsztat to praktyczna podróż do rozpoznania przyczyn konfliktu, zrozumienia ich i uwolnienia z ciała i umysłu. Gdy blokady są uwolnione przepływ energii miłości i tworzenia swobodnie płynie i powoduje również spełnienie wszelkich marzeń.

Zapraszam Cię do Domu, mojego Domu, w którym wiele tych marzeń, które miałam od dziecka się spełniło. Tutaj, w kolorowym domku pod lasem odkryłam że to nie jest kwestia miejsca, ani czasu, ale stanu wewnętrznego, w którym każdy z nas może być, kiedy pozna siebie i odkryje te blokady umysłu zasłaniające prawdę o tym, kim naprawdę jesteśmy.

Każdy z nas ma swoje ulubione, święte miejsca, opowieści duszy, które są czasami tożsame z opowieściami rodowymi, które służą rozpoznaniu tej prawdy w nas.

Uzdrowienie to odkrycie pojednania, czyli bycie w JEDNOŚCI, kiedy energia wewnątrz płynie wolno i swobodnie to odkrywa w nas RAJ czyli EDEN. Kiedy jesteś jEDEN, wtedy jesteś w RAJU. https://sekrety-zdrowia.info/kurs-cudow/tekst/index.php?r=2-4

Wszystkie marzenia są już spełnione w nas, wewnątrz, w przestrzeni nieba poza pustką, która jest zapomnieniem o tym kim jesteśmy i po co tu przyszliśmy. A jednocześnie tam głębiej, ta pamięć jest nadal, dostępna i czekająca na nasze odkrycie.

Zapraszam do wspólnej, spontanicznej, żywej i otwartej Podróży w głąb Siebie do Spełnienia Marzeń. Będą wspólne rozmowy, spacery do lasu i nad rzekę, tańce w stodole i malowanie tego, co pojawia się podczas medytacji i prowadzonych wizualizacji. I przede wszystkim poczucie zaufania, uważności i świadomości, że cokolwiek się wydarzyło do tej pory w twoim życiu oraz będzie się wydarzać na warsztacie jest ku najlepszemu. http://thejourney.pl/wszystkiego-co-najlepsze/

I część: 12-17 lipca 2022, środa – niedziela – POCZĄTEK

* Medytacja Pełni i taniec w środę od 19.00

* Malowanie według VedicArt z Natalią Nurią Saładiak z Gdyni

* TANIEC – Ekstatic Dance prowodzony przez DJ Quki z Gdyni w stodole w piątkowy wieczór.

* Odkrywanie znaczenia naszego poczęcia dla całego życia. Tam podobno zapisana jest MISJA i najważniejsze lekcje do zrealizowania w tym życiu.

* Co chowamy w piwnicy czyli – miednicy, biodrach, szkielecie – miejscach, które mówią o poczuciu wartości i ze strachu przed osądem nie pokazujemy innym.

* Odkrywanie nowego znaczenia daty urodzenia i horoskopu na wydarzenia w naszym życiu.

I część wakacyjnego doPełniania połączyliśmy się z przyjaciółmi, aby ukazać różnorodność metod i sposobów uzdrawiania. Już w lipcową Pełnię Księżyca, 12.07 o godz. 19 zaczniemy świetowanie w stodole i domu pod lasem medytacją i ekstatic dance by DJ Kuki z Gdyni. W czwartek i piątek zapraszamy na odkrywanie siebie poprzez malowanie według zasad Vedic Art prowadzone przez wspaniałą Natalię Nuria Saładiak z Gdyni. A potem weekend odkrywania siebie ze mną i tańcem, malowanie i przyrodą.

II część: 12-15 sierpnia 2022, piątek – poniedziałek – ODWAGA

* Medytacja Pełni Księżyca w Wodniku w piątek, 12 sierpnia, która wyzwala przywiązanie do starego i otwarcie na nowe. https://moonsetstory.blogspot.com/

* Odkrycie co mówi twoja „twarz” i zmysły, jakie historie stoją za tym, czego nie lubimy czy lubimy: jeść, smakować, mówić, słyszeć, wąchać, patrzeć.Poznawanie znaczenia chorób oczu, nosa, bólu gardła, głowy, itp. według Recall Healing/Totalna Biologia.

* Uwalnianie głosu i ekspresji. Rozpoznawanie wszelkich historii blokowanych w górnej części ciała. Co mówią płuca, serce, tarczyca, krtań, gardło, itp. kiedy bolą lub noszą jakieś znamiona.

* Poznanie naszych Strachów i Tajemnic, schowanych głęboko i dawno przez naszych przodków, przez system ego, w który nasi przodkowie i my jako dzieci uwierzyliśmy.

III część: 9-11 września 2022, piątek – niedziela – WYZWOLENIE

* Lekkie narodziny i uwalnianie bólów i problemów związanych z naszym porodem. Uwalnianie starych zapisów związanych z pierwszą pracą dziecka, które doświadczane jest potem jako wzór pracy w świecie. Odkrywanie nowej „pracy”, którą chcemy wyrażać w świecie.

* Odnajdywanie odpowiedzi na pytanie Kim Jestem? http://thejourney.pl/enlightenment-intensive/

* Ustanowienie swojego Królestwa, Ceremonia Koronacji.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE **************

Organizator i zgłoszenia: Kinga: 511479704, kingavision@gmail.com,

KOSZT warsztatu z noclegiem i wyżywieniem to tyle ile czujesz i możesz w dzisiejszym czasie. Możesz przyjechać na 1 dzień i noc, albo na jakąkolwiek część spotkania.

MIEJSCE: wieś Lelitek, gmina Gielniów 26-434, w okolicach Opoczna,

DOJAZD: Najbliższa stacja PKP to Opoczno lub Opoczno Południe oraz Drzewica. Pociągi bezpośrednie są z Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Białegostoku, Krakowa…. i Wiednia 🙂 Możesz też dojechać autobusem do wioski obok: Snarki lub Gielniów. No i oczywiście możesz przyjechać swoim autem lub blablacarem, albo jakimkolwiek innym transportem. Motoparalotnia kiedyś tu lądowała na łące, gdy lataliśmy podczas pierwszego warsztatu nad okolicą. Na dębie przy wjeździe na łąkę prowadzącą do domu jest tabliczka z napisem „KINGiDOM”.

************* O PROWADZĄCEJ i METODZIE ******************

Kinga Milo kiedyś Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne projekty. Od 23 lat zaangażowana w działalność różnych organizacji pozarządowych, wspierających innych w rozwoju. Od 33 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi. Szczęśliwa mama dwóch dorosłych synów mieszka w rodzinnym domu na wsi w centralnej Polsce. www.marzeniawdzialaniu.pl

k

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie