Praktyka SamoUzdrawiania

Lelitek, k. Opoczna

I część: 9-12 lipca 2021https://fb.me/e/XnWAqmSS

II część: 30 lipca2 sierpnia 2021

III część: 2730 sierpnia 2021

Zapraszam Cię do udziału w wakacyjnym cyklu warsztatów odkrywania Siebie i swojej mocy uzdrawiania wszelkich konfliktów, problemów, chorób fizycznych, mentalnych czy finansowych. Każdy warsztat to praktyczna podróż do rozpoznania przyczyn konfliktu, zrozumienia ich i uwolnienia z ciała i umysłu blokady są uwolnione przepływ energii miłości i tworzenia swobodnie płynie i powoduje spełnienie wszelkich marzeń.

Tutaj, w kolorowym domku pod lasem marzenia się spełniają, bo odkrycie ich esencje, sedno marzeń oraz blokujących je strachów i starych historii. Tutaj i razem wszystko jest jasne i widoczne, bo dom rodzinny zbudowany przez dziadków oraz stodoła i całe gospodarstwo pokazuje wszystkie zapisy, o których zapomnieliśmy, a jednak nosimy w sobie. W świecie, w życiu miejskim, podczas gonitwy za „króliczkiem”, którym są wszelkie projekty, zadania, plany kojarzone ze spełnianiem marzeń, tak naprawdę umyka nam Prawda o tym kim jesteśmy i czego naprawdę pragniemy. Świat i ego przekierowują naszą uwagę na zewnętrzne spełnienie marzeń, które często okazuje się niepełne, bo Pustka, którą próbujemy wypełnić „rzeczami” nadal jest. Tu, w Sobie, przez chwilę zatrzymania i rozpoznania natury tej Pustki możemy odkryć Prawdę o swoich marzeniach Duszy i …. spełnić je. Odkrycie blokad zasłaniających tą Pustkę i zrozumienie natury życia, biologii, ciała ludzkiego, jego praw i ograniczeń pomaga odkryć Prawdę o Sobie. Przyjaciel, który rozumie tą drogę, bo sam ją już przeszedł jest wsparciem w tej podróży uzdrawiania i spełniania marzeń. To się wydarza na warsztatach, które odbywają się w KINGiDOMu z jabłonką na środku podwórka.

Uzdrowienie to odkrycie pojednania, czyli bycie w JEDNOŚCI, kiedy energia wewnątrz płynie wolno i swobodnie i tworzy RAJ czyli EDEN. Kiedy jesteś jEDEN, wtedy jesteś w RAJU. https://sekrety-zdrowia.info/kurs-cudow/tekst/index.php?r=2-4

Zapraszam do wspólnej, spontanicznej, żywej i otwartej Podróży w głąb Siebie. Będą wspólne rozmowy, spacery do lasu i nad rzekę, tańce w stodole i malowanie tego, co pojawia się podczas medytacji i wizualizacji prowadzonych. I przede wszystkim poczucie zaufania, uważności i świadomości, że cokolwiek się wydarzyło do tej pory oraz będzie się wydarzać na warsztacie jest ku najlepszemu. http://thejourney.pl/wszystkiego-co-najlepsze/

I część: 9-11 lipca 2021, piątek – poniedziałek – Powrót do Domu, Początek.

* Odkrywanie znaczenia naszego poczęcia dla całego życia. Tam podobno zapisana jest MISJA i najważniejsze lekcje do zrealizowania w tym życiu.

* Odnajdywanie odpowiedzi na pytanie Kim Jestem? http://thejourney.pl/enlightenment-intensive/

* Poznanie naszych Strachów i Tajemnic, schowanych głęboko i dawno przez naszych przodków. Co chowamy w piwnicy czyli – miednicy, biodrach, szkielecie – miejscach, których nie pokazujemy innym. A które mówią też o poczuciu wartości.

* Odkrywanie nowego znaczenia daty urodzenia i horoskopu na wydarzenia w naszym życiu: https://moonsetstory.blogspot.com/2021/07/now-w-raku-10-lipca-2021.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=moonset_newsletter_now_w_raku&utm_term=2021-07-05

* TANIEC SPONTANICZNY w stodole w niedzielny wieczór

II część: 30 lipca2 sierpnia 2021, piątekponiedziałek – SERCE

* Odkrycie co mówi twoja „twarz” i zmysły, jakie historie stoją za tym, czego nie lubimy czy lubimy: jeść, smakować, mówić, słyszeć, wąchać, patrzeć.Poznawanie znaczenia chorób oczu, nosa, bólu gardła, głowy, itp. według Recall Healing.

* Uwalnianie głosu i ekspresji. Rozpoznawanie wszelkich historii blokowanych w górnej części ciała. Co mówią płuca, serce, tarczyca, krtań, gardło, uszy, itp. kiedy bolą lub noszą jakieś znamiona.

III część: 2730 sierpnia 2021, piątekponiedziałek – KORONA

* Lekkie narodziny i uwalnianie bólów i problemów związanych z naszym porodem. Uwalnianie starych zapisów związanych z pierwszą pracą dziecka, które doświadczane jest potem jako wzór pracy w świecie. Odkrywanie nowej „pracy”, którą chcemy wyrażać w świecie.

* Ustanowienie swojego Królestwa, Ceremonia Koronacji.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE **************

Organizator i zgłoszenia: Kinga: 511479704, kingavision@gmail.com,

Terminarz warsztatów poszczególnych: http://thejourney.pl/terminarz/

KOSZT warsztatu z noclegiem i wyżywieniem to: 500 złotych lub tyle ile czujesz i możesz w dzisiejszym czasie. Możesz przyjechać na 1 dzień i noc, wtedy koszt wynosi 280 złotych.

MIEJSCE: wieś Lelitek, gmina Gielniów 26-434, w okolicach Opoczna,

DOJAZD: Najbliższa stacja PKP to Opoczno lub Opoczno Południe oraz Drzewica. Pociągi bezpośrednie są z Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Białegostoku, Krakowa…. i Wiednia 🙂 Możesz też dojechać autobusem do wioski obok: Snarki lub Gielniów. No i oczywiście możesz przyjechać swoim autem lub blablacarem, albo jakimkolwiek innym transportem. Motoparalotnia kiedyś tu lądowała na łące, gdy lataliśmy podczas pierwszego warsztatu nad okolicą. Na dębie przy wjeździe na łąkę prowadzącą do domu jest tabliczka z napisem „KINGiDOM”.

************* O PROWADZĄCEJ i METODZIE ******************

Kinga Milo kiedyś Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne projekty. Od 23 lat zaangażowana w działalność różnych organizacji pozarządowych, wspierających innych w rozwoju. Od 33 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi. Szczęśliwa mama dwóch dorosłych synów mieszka w rodzinnym domu na wsi w centralnej Polsce. www.marzeniawdzialaniu.pl

O głównej metodzie pracy podczas warsztatów: http://thejourney.pl/recall-healingtotalna-biologia/

Written on lipca 7th, 2021 , świadomość Tags: ,

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie