Witaj na stronie the Journey Polska.

Zapraszam Cię do wyruszenia w podróż. Jest to niezwykła podróż do odkrycia siebie, swojej mocy, prawdy o sobie i otaczajacym Świecie.

Nazywam się Kinga Maruszczak i stworzyłam tą stronę, aby ukazać różne aspekty podróży, zarówno w wymiarze duchowym, emocjonalnym jak i fizycznym. Bazuje ona przede wszystkim na moich osobistych doświadczeniach. Dzielę się tutaj różnymi metodami, narzędziami, sposobami odbycia podróży w głąb siebie i po świecie.

Angielskie słow „The Journey” ma o wiele więcej znaczeń niż tylko nasze polskie tłumaczenie „podróż”. To głównie jest podróż duchowa, ścieżka, po której kroczy człowiek by odnaleźć siebie. Czasem łączy się ona z podróżą fizyczną.

Bo jak powiedział G.M. Marquez „Podróżować to wracać.” Dla mnie te słowa były często wskazówką i wsparciem do wyruszenia w podróż. Ostatnio, kiedy zastanawiałam się, co robiłam przez wiele lat, kiedy byłam w dołku, kiedy nie wiedziałam jak rozwiązać jakiś problem. I odpowiedzią jest: wyruszałam w podróż. Nie na siłę, bo muszę, ale otwierałam się na nią i wtedy ona (podróż) się pojawiała. I .. zmieniała moje życie.

Teraz, kiedy poznałam nowe metody pracy ze sobą, uzdrawiania, rozwiązywania konfliktów, które łączą się z podróżą do wnętrza mojej istoty, łącze te dwie drogi ze sobą. I dzielę się z innymi tymi prostymi metodami, narzędziami, bo moją misją zawsze było wspieranie innych w rozwoju, a teraz wreszcie mogę to robić skutecznie i widzieć cuda, które wydarzają się uczestnikom warsztatów, sesji, czy podróży.

Dlatego na tej stronie będę dzielić się moimi i innych ludzi podróżami duchowymi, które odbywam często w różnych miejscach Polski czy Europy, oraz będę zapraszać do wspólnego udziału w podróżach przeze mnie organizowanych. Tych duchowych jak i fizycznych. Szczegóły znajdziecie na poszczególnych stronach i wpisach oraz mojej drugiej stronie internetowej www.marzeniawdzialaniu.pl

Kinga Maruszczak

Written on grudnia 17th, 2012

You must be logged in to post a comment.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie