STWÓRZ ŻYCIE KTÓRE KOCHASZ”

Recall Healing/Uzdrowienie przez Przypomnienie

Spotkanie otwarte, wykłady i sesje w styczniu 2013: http://thejourney.pl/terminarz/

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze Kingę Maruszczak, stworzony na bazie różnych metod uzdrawiania i doradzania ludziom zmiany swojego życia. Ten warsztat i sesje w bardzo szybki sposób ukazują przyczyny naszych chorób, problemów emocjonalnych, finansowych i duchowych, pozwalają je odnaleźć, uwolnić i wtedy rozpocząć tworzenie prawdziwie nowego, zdrowego życia. Tworzenie życia pełnego miłości, radości i obfitości staje się cudowną zabawą, kiedy usuniemy te przeszkody.

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi jest Recall Healing/Totalna Biologia, która wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i powstawanie chorób i problemów. Dzięki niej można w szybki sposób odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój. (www.recallhealing.com)

The Journey-Podróż”www.thejourney.pl pozwala w szybki sposób usunąć te przyczyny, źródło konfliktu w nas. Ponieważ te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości i w naszym ciele, często nie widzimy połączenia pomiędzy bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, a obecnymi problemy. Te blokady pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. Plan/Cel: okresu ciąży, porodu, do 1 roku życia, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem i samemu jest często trudno je odnaleźć.

Na sesję coachingu uzdrawiającego lub warsztat Kingi często przychodzą osoby po kilku latach psychoterapii, czy leczenia konkretnych chorób czy strat i uzdrawiają się, odnajdują siebie na nowo. Te sesje i warsztaty nie zastępują innych metod, jedynie je uzupełniają. Kinga łączy wiele innych metod i technik w swojej pracy, dostosowując każdy warsztat i sesje do potrzeb osób w prosty i praktyczny sposób.

Podczas warsztatu pracujemy zarówno indywidualnie, jak i w parach, ucząc się siebie i poznając różne, proste techniki uwalniania i szybkiego odnajdywania historii, które nas „bolą”, dzięki zadawaniu odpowiednich pytań.

Podczas kolejnych warsztatów przechodzimy poszczególne etapy podróży w poznawaniu siebie:

  1. Przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, ustanowienie swojego Królestwa i odkrycie swojego duchowego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw.

  2. Powiedz mi Kim Jesteś” poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie z wykorzystaniem techniki Intensivu Oświeceniowego – Enlightenment Intensive www.authenticself.co.uk

  3. Rozpoznawanie co mówi nasza „twarz” i nasze zmysły, jakie historie stoją za tym czego nie lubimy czy lubimy według Recall Healing. (znaczenie chorób oczu, nosa, kataru, bóli gardła, głowy, itp.)

  4. Żywioły w naszym życiu. Jakimi jesteśmy żywiołami i jak je wyrażamy w życiu. Proste sposoby pracy z żywiołami w pracy, domu, życiu. Co mówi nasze ciało i organy, kiedy coś nas „boli” na bazie RH oraz pracy Ricka Jarow „Antykariera, Stwórz Pracę, którą Kochasz” i „Alchemia Obfitości”.

  5. Co nas niesie przez życie. Dary i ciężary otrzymane od naszych rodzin. Poznawanie naszego drzewa genealogicznego. Uwalnianie się od przekonań i „powinności” wobec rodu według Recall Healing.

  6. Wizja, misja mojego życia, plan działania ze Światłem i miłością w obfitości.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi.

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA ******************

Marzenia w Działaniu, Kinga, tel. 48 511479704, kingavision@gmail.com http://marzeniawdzialaniu.pl http://thejourney.pl

oraz u poszczególnych organizatorów w każdym mieście, szczegóły w terminarzu http://thejourney.pl/terminarz/

Terminy i miejsca w terminarzu  http://thejourney.pl/terminarz/

Koszt: Wykład jest wolny od opłaty. Warsztaty, ceny u organizatorów, Sesja 2 godzinna: 200 zł.

*******************KONSULTACJE INDYWIDUALNE*************************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości i miłości. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania.

Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, mieszkaniowych, w pracy, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości do siebie i świata.

Koszt sesji to 200 złotych, czas trwania 2 godziny. www.thejourney.pl Zapisy: +48511479704.

Written on grudnia 29th, 2012 , Bez kategorii

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie