ŚWIADOMOŚĆ GŁOSU”

Totalna Biologia i Praktyka Śpiewu

Część VI

GDYNIA, 23 października 2017,

POZNAŃ, 27-28 października 2017,

WROCŁAW, 29 października 2017,

WARSZAWA, 10-12 Listopada 2017,

OLSZTYN, 17-19 Listopada 2017.

http://thejourney.pl/terminarz/


Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze dwie doświadczone terapeutki i trenerki: Kingę Maruszczak i Alicję Ruczko, które połączyły swoje pasje i działania w jedno.

Podczas warsztatu zdobywamy świadomość swojego ciała i uczymy się rozumieć co do nas mówi, kiedy boli, również kiedy czegoś pragnie. Poprzez świadomy śpiew, które może śpiewać każdy z nas ,uwalniamy swoje ciało. Wyrażamy to, co zostało schowane w ciele jako pamięć różnych doświadczeń, historii. Warsztat ten to wspólna podróż do odkrywania siebie i uwalniania głosu, który każdy z nas ma w sobie jako najpiękniejsze „narzędzie” uzdrawiania relacji. Poprzez kontakt ze sobą, wychodzimy na spotkanie naszym marzeniom.

Na warsztacie każdy z uczestników uzdrawia swój nieuświadomiony konflikt, problem czy chorobę lub niewyrażony ból.

Alicja Ruczko

Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Jest praktykiem i badaczem pracy z głosem. Od wielu lat pomaga innym go wydobyć, doskonalić, leczyć. Jest twórczynią metody pracy głosem Voice Healing©. Współtworzy Harmonium Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji.
To, co jest kluczowe dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego jak psychicznego, to uwalnianie emocji i myśli; inaczej zapadamy się, dusimy się w sobie. Uwięzione w ciele myśli i uczucia wprowadzają ciało w napięcie, które z kolei powoduje narastanie frustracji. Jeśli stan chronicznego głosowego niewypowiadania się trwa długo, napięcia te utrwalają się w stałe blokady i mogą prowadzić do dyskomfortu, problemów z głosem, chorób, hamować rozwój. Praca z głosem, którą proponuję daje niesamowitą możliwość uwolnienia tego, co ściśnięte, by to oswobodzić, uleczyć.
www.voicemission.pl
www.harmoniumstudio.pl

Przemiana zaczyna się w sercu.
ŚPIEW jest ścieżką do serca, rozpuszcza lód, wprowadza ciepło i życie

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne, podczas których zabiera uczestników w głęboką, wewnętrzną Podróż do świadomości siebie, gdzie usuwane są blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała. Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a ona jest zapisem naszego ciała, pamięcią DNA, która daje o sobie znać w postaci wszelakich chorób ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, stratach finansowych czy poczuciu niespełnienia w życiu. I również w problemach komunikacyjnych i trudnościach w wyrażaniu siebie i podążaniu za głosem serca. To, co schowane w naszym sercu, duszy często daje znać przez muzykę i śpiew. Te melodie, które przyciągają naszą uwagę to najczęściej te, które wołają o wysłuchanie w naszej duszy. Jednak my zostaliśmy nauczeni słuchania tego co na zewnątrz. Metoda Recall Healing/Totalna Biologia jest doskonałym narzędziem słuchania i zrozumienia języka naszego ciała, odkrywa te bolesne miejsca i pokazuje jak je uzdrowić. A jednym z cudownych i prostych narzędzi jest głos i śpiew.

ŚPIEW jest drogą do DOMU, do SERCA, otwiera je i uzdrawia.

Serce to DOM Duszy, więc śpiew wyraża to, co mówi nasza dusza.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Organizator i zgłoszenia: Kinga 511479704, Alicja tel. 691-21-33-88

Spotkania i Warsztaty dokładne daty tutaj: http://thejourney.pl/terminarz/

Inwestycja:

Warsztat całodniowy 8 godzinny: 300 zł., 4 godzinny: 150 zł

Sesje indywidualne Kingi Maruszczak: 2 godziny: 250 zł, 1 godz: 150 zł.

Sesje indywidualne Alicji Ruczko 2 godz.: 200, 1 godz: 120 zł

Sesje indywidualne Alicji Ruczko odbywają się w Harmonium Studio po wcześniejszym umówieniu, 2 godz.: 150zł, 1 godz.: 100zł. Alicja prowadzi również cykliczne warsztaty „Uzdrawiająca moc głosu”. www.harmoniumstudio.pl

Prowadzące:


Kinga Maruszczak
od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje, marzenia na praktyczne działania. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. Jest szczęśliwą mamą dwóch nastoletnich chłopców, mieszka na wsi w centralnej Polsce i prowadzi warsztaty w całej Polsce.
www.thejourney.pl

Alicja Ruczko: Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni własnej metody pracy nad głosem. Metodę swą popiera wiedzą z zakresu min: anatomii, logorytmiki, logopedii artystycznej, muzykoterapii, pracy z ciałem i pieśnią, relaksacji, komunikacji werbalnej, techniki Aleksanda oraz Body-Mind Centering. Doświadczenie zdobywała głównie podczas zagranicznych stażów, warsztatów w różnych częściach Polski oraz studiów uniwersyteckich. Od 2006 roku prowadzi własną praktykę związaną z emisją i terapią głosu Voice Mission, od 2016 roku współtworzy Studio Harmonium w Olsztynie.
www.voicemission.pl
www.harmoniumstudio.pl

fotografia to obraz Vladimira Kusha

Written on październik 23rd, 2016 , marzenia, świadomość, Totalna Biologia, uzdrawianie

Comments are closed.

The Journey is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey

Polska