ŚWIADOMOŚĆ GŁOSU”

Totalna Biologia i Praktyka Śpiewu

Część VI

GDYNIA, 23 października 2017,

POZNAŃ, 27-28 października 2017,

WROCŁAW, 29 października 2017,

WARSZAWA, 10-12 Listopada 2017,

OLSZTYN, 17-19 Listopada 2017.

http://thejourney.pl/terminarz/


Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze dwie doświadczone terapeutki i trenerki: Kingę Maruszczak i Alicję Ruczko, które połączyły swoje pasje i działania w jedno.

Podczas warsztatu zdobywamy świadomość swojego ciała i uczymy się rozumieć co do nas mówi, kiedy boli, również kiedy czegoś pragnie. Poprzez świadomy śpiew, które może śpiewać każdy z nas ,uwalniamy swoje ciało. Wyrażamy to, co zostało schowane w ciele jako pamięć różnych doświadczeń, historii. Warsztat ten to wspólna podróż do odkrywania siebie i uwalniania głosu, który każdy z nas ma w sobie jako najpiękniejsze „narzędzie” uzdrawiania relacji. Poprzez kontakt ze sobą, wychodzimy na spotkanie naszym marzeniom.

Na warsztacie każdy z uczestników uzdrawia swój nieuświadomiony konflikt, problem czy chorobę lub niewyrażony ból.

Alicja Ruczko

Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Jest praktykiem i badaczem pracy z głosem. Od wielu lat pomaga innym go wydobyć, doskonalić, leczyć. Jest twórczynią metody pracy głosem Voice Healing©. Współtworzy Harmonium Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji.
To, co jest kluczowe dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego jak psychicznego, to uwalnianie emocji i myśli; inaczej zapadamy się, dusimy się w sobie. Uwięzione w ciele myśli i uczucia wprowadzają ciało w napięcie, które z kolei powoduje narastanie frustracji. Jeśli stan chronicznego głosowego niewypowiadania się trwa długo, napięcia te utrwalają się w stałe blokady i mogą prowadzić do dyskomfortu, problemów z głosem, chorób, hamować rozwój. Praca z głosem, którą proponuję daje niesamowitą możliwość uwolnienia tego, co ściśnięte, by to oswobodzić, uleczyć.
www.voicemission.pl
www.harmoniumstudio.pl

Przemiana zaczyna się w sercu.
ŚPIEW jest ścieżką do serca, rozpuszcza lód, wprowadza ciepło i życie

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne, podczas których zabiera uczestników w głęboką, wewnętrzną Podróż do świadomości siebie, gdzie usuwane są blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała. Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a ona jest zapisem naszego ciała, pamięcią DNA, która daje o sobie znać w postaci wszelakich chorób ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, stratach finansowych czy poczuciu niespełnienia w życiu. I również w problemach komunikacyjnych i trudnościach w wyrażaniu siebie i podążaniu za głosem serca. To, co schowane w naszym sercu, duszy często daje znać przez muzykę i śpiew. Te melodie, które przyciągają naszą uwagę to najczęściej te, które wołają o wysłuchanie w naszej duszy. Jednak my zostaliśmy nauczeni słuchania tego co na zewnątrz. Metoda Recall Healing/Totalna Biologia jest doskonałym narzędziem słuchania i zrozumienia języka naszego ciała, odkrywa te bolesne miejsca i pokazuje jak je uzdrowić. A jednym z cudownych i prostych narzędzi jest głos i śpiew.

ŚPIEW jest drogą do DOMU, do SERCA, otwiera je i uzdrawia.

Serce to DOM Duszy, więc śpiew wyraża to, co mówi nasza dusza.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Organizator i zgłoszenia: Kinga 511479704, Alicja tel. 691-21-33-88

Spotkania i Warsztaty dokładne daty tutaj: http://thejourney.pl/terminarz/

Inwestycja:

Warsztat całodniowy 8 godzinny: 300 zł., 4 godzinny: 150 zł

Sesje indywidualne Kingi Maruszczak: 2 godziny: 250 zł, 1 godz: 150 zł.

Sesje indywidualne Alicji Ruczko 2 godz.: 200, 1 godz: 120 zł

Sesje indywidualne Alicji Ruczko odbywają się w Harmonium Studio po wcześniejszym umówieniu, 2 godz.: 150zł, 1 godz.: 100zł. Alicja prowadzi również cykliczne warsztaty „Uzdrawiająca moc głosu”. www.harmoniumstudio.pl

Prowadzące:


Kinga Maruszczak
od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje, marzenia na praktyczne działania. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. Jest szczęśliwą mamą dwóch nastoletnich chłopców, mieszka na wsi w centralnej Polsce i prowadzi warsztaty w całej Polsce.
www.thejourney.pl

Alicja Ruczko: Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni własnej metody pracy nad głosem. Metodę swą popiera wiedzą z zakresu min: anatomii, logorytmiki, logopedii artystycznej, muzykoterapii, pracy z ciałem i pieśnią, relaksacji, komunikacji werbalnej, techniki Aleksanda oraz Body-Mind Centering. Doświadczenie zdobywała głównie podczas zagranicznych stażów, warsztatów w różnych częściach Polski oraz studiów uniwersyteckich. Od 2006 roku prowadzi własną praktykę związaną z emisją i terapią głosu Voice Mission, od 2016 roku współtworzy Studio Harmonium w Olsztynie.
www.voicemission.pl
www.harmoniumstudio.pl

fotografia to obraz Vladimira Kusha

Written on października 23rd, 2016 , marzenia, świadomość, Totalna Biologia, uzdrawianie

Comments are closed.

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie