Podróż ku Świadomości”

Recall Healing/Uzdrowienie przez Przypomnienie

Spotkanie otwarte, warsztaty i sesje indywidualne:

Warszawa, Poznań, Elbląg, Olsztyn, Trójmiasto, Łódź, Londyn, Teneryfa

http://thejourney.pl/terminarz/

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

 • Dlaczego chorujemy czy mamy problemy emocjonalne, finansowe?

 • Jak ciała ludzki organizm według Recall Healing/Totalna Biologia,

 • Jak szybko odnaleźć przyczyn obecnych problemów,

 • Jak w prosty sposób uwolnić się od bolesnych wspomnień,

 • Jak odkrywać znaczenia słów, nazw i tego, co mówi do nas Świat,

 • nt. różnych metod uzdrawiania: Recall Healing by Gilbert Renaud, „the Journey-Podróż” Brandon Bays, Psychobiologia by Gerard Athias, „the Work-Praca” by Byron Katie, „Stwórz Pracę, którą Kochasz” by Rick Jarow, Praca ze Światłem by Autori, Diady Komunikacyjne of Enlightment Intensive i wiele innych,

„Wiedza nas uwalnia, miłość leczy” – Anonim

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze Kingę Maruszczak.

Warsztat ten powstał na bazie doświadczeń Kingi w pracy z wieloma metodami uzdrawiania i doradzania ludziom zmiany swojego życia. Największy wpływ miała metoda Recall Healing/Totalna Biologia, która wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i powstawanie chorób i problemów. Dzięki niej można w szybki sposób odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój. (www.recallhealing.com) Recall Healing jest niezwykłą wiedzą, która dzięki innej metodzie „the Journey-Podróż” www.thejourney.com pozwala w szybki sposób usunąć te przyczyny, źródło konfliktu w nas. Ponieważ te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a dają o sobie znać w postaci chorób naszego ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach oraz stratach finansowych wszelkiego typu. Bardzo często nie wiemy „skąd” się wzięły te problemy. Te przeszkody pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. Plan/Cel: okresu ciąży, porodu do 1 roku życia, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Te trudne doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem i samemu jest często trudno je odnaleźć. Kiedy uwolnimy te blokady, to Stwarzanie staje się naturalnym procesem, który wydarza się i życie staje się pełne miłości, Staje się, a nie jest nawet przez nas projektowane.

Do Kingi często przychodzą osoby po kilku latach psychoterapii, czy leczenia konkretnych chorób i podczas sesji czy warsztatu uzdrawiają się, odnajdują siebie na nowo. Te sesje i warsztaty nie zastępują innych metod, jedynie je uzupełniają. Kinga łączy wiele innych metod i technik w swojej pracy, dostosowując każdy warsztat i sesje do potrzeb osób w prosty, praktyczny i realistyczny sposób. Osoby, które potrzebują indywidualnego spotkania z Kingą i przepracowania swojego problemu w intymnej atmosferze prosimy o kontakt z organizatorami.

Podczas warsztatu pracujemy zarówno indywidualnie, jak i w parach, ucząc się siebie i poznając różne, proste techniki uwalniania i szybkiego odnajdywania historii, które nas „bolą”, dzięki zadawaniu odpowiednich pytań.

Podczas kolejnych warsztatów przejdziemy poszczególne etapy podróży w poznawaniu siebie:

 1. Przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, ustanowienie swojego Królestwa i odkrycie swojego duchowego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw.

 2. Powiedz mi Kim Jesteś” poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie z wykorzystaniem techniki Intensivu Oświeceniowego – Enlightenment Intensive www.authenticself.co.uk

 3. Rozpoznawanie co mówi nasza „twarz” i nasze zmysły, jakie historie stoją za tym czego nie lubimy czy lubimy według Recall Healing. (znaczenie chorób oczu, nosa, kataru, bóli gardła, głowy, itp.)

 4. Żywioły w naszym życiu. Jakimi jesteśmy żywiołami i jak je wyrażamy w życiu. Proste sposoby pracy z żywiołami w pracy, domu, życiu. Co mówi nasze ciało i organy, kiedy coś nas „boli” na bazie RH oraz pracy Ricka Jarow „Antykariera, Stwórz Pracę, którą Kochasz” i Alchemia Obfitości.

 5. Co nas niesie przez życie. Dary i ciężary otrzymane od naszych rodzin. Poznawanie naszego drzewa genealogicznego. Uwalnianie się od przekonań i „powinności” wobec rodu według Recall Healing.

 6. Wizja, misja mojego życia, plan działania ze Światłem i miłością w obfitości.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi, które każdy może później stosować sam w domu lub ze znajomymi.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach.

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA ******************

Marzenia w Działaniu, Kinga, tel. 48 511479704, kingavision@gmail.comhttp://marzeniawdzialaniu.pl

Terminy i Miejsce warsztatów i sesji tutaj: http://thejourney.pl/terminarz/

Koszt uzależnione od miejsca. Info u organizatorów i Kingi.

*******************KONSULTACJE INDYWIDUALNE*************************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości i miłości. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania.

Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości do siebie i świata.

Koszt sesji to 250 złotych, czas trwania 2 godziny. Lub 1 godzina, 150 złotych.

www.thejourney.pl Zapisy: +48511479704.

Written on lipca 17th, 2012

You must be logged in to post a comment.

COMMENTS
  alicja commented

  Czy w Polsce Ktos organizuje sesje lub warsztaty „the Journey” w/g Brandon Bays?
  Pozdrawiam Alicja

  %d/%m/%y at %H:%M

The Journey Pl is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey Pl

Podroz do Siebie