Wyprawa po Spełnione Marzenia

nad Słoneczne Wybrzeże Hiszpanii

Benalmadena, 1-10 marca 2016

Zapraszamy do udziału w tygodniowym warsztacie w podróży. Jest to wyjątkowa wyprawa nad piękne wybrzeże Słoneczne Costa del Sol, na południu Hiszpanii. Będziemy na luzie (la Luz to w języku hiszpańskim Światło) odkrywać swoje marzenia i pozwalać im w pełni zamanifestować się w spełnienienie. Słońce, plaża, piękne przestrzenie, cudowni ludzie, odwiedzanie historycznych miejsc, które symbolizują spełnione marzenia. Mała grupa warsztatowa gwarantuje spełenienie.

Wyprawę prowadzi Kinga Maruszczak, która na luzie przeprowadzi nas przez zakamarki naszego umysłu i ciała, aby połączyć się z naszymi marzeniami i umieć każdego dnia odkrywać siebie. Będziemy uczyć się słuchania swojego ciała i podążania za swoją duszą i jej prawdziwymi pragnieniami. W spokojnej atmosferze spacerów na plażę, wspólnego jedzenia i przygotowywania posiłków, bycia i patrzenia na to, co mówi do nas świat, ten wewnętrzny i ten na zewnątrz. Warsztat w podróży po prostu się wydarza bez spinki i planu. Tak jak w życiu.

Odwiedzimy razem piękne miejsca, min. Ogrody Alhambry, słynne Ogrody z Bajek 1001 Nocy, gdzie doświadczenie bycia księżniczką swojego życia jest prawdziwe. https://pl.wikipedia.org/wiki/Alhambra

Pojedziemy na jedniodniową wyprawę do Maroka, aby doświadczyć świata kolorów i egzotyki Afryki. I po to, by razem przekroczyć granicę światów, na ziemi pokazane w formie Kolosów Herkulesa, który podobno ustanowił je podczas radosnego powrotu do ojczyzny po spełnieniu 12 prac i w nagrodę otrzymania nieśmiertelności w krainie Bogów. W Recall Healing mówimy, że 12 kręgów piersiowych przypisać można pracom Herkulesa i symbolicznie „za dużo pracy” w danej dziedzinie życia może powodować ból, złamania. A uwolnienie się od historii uwalnia ból.

Planujemy również odwiedzić piękną jaskinię, która jest miejscem odosobnień i warsztatów prowadzonych przez zaprzyjaźnionego terapeutę. 400 letnia grota wykuta w skale, w której jaccuzi i piękne dekoracje wspierają docieranie do swojej „wewnętrznej jaskini”.

Razem z Joasią Brudzyńską będziemy praktykować proste ćwiczenia rozluźniające i uaktywniające ciało, szczególnie mięśnie dna miednicy i te głębokie powiązania, ścięgna wewnątrz, do których w normalnych codziennych zajęciach nie docieramy. A to te głębokie przestrzenie w nas przechowują stare blokady i strachy związane z pragnieniami, marzeniami o spełnieniu, partnerze i seksualnej czy finansowej satysfakcji. Te wspomnienia i myśli czy przekonania często są niewidoczne dla nas samych. Poruszenie ich na poziomie fizycznym, poprzez ćwiczenia, razem z świadomą pracą nad zrozumieniem ciała i co mówi według Recall Healing/Totalna Biologia pozwoli nam na pełne zrozumienie siebie i świata. I podążanie ściężką do wolności i spełnienia.

***************** PROWADZĄCY ******************

Kinga Maruszczak – wieloletnia działaczka organizacji pozarządowych, wprowadza w życie marzenia swoje i innych. Kinga poprowadzi warsztat uwalniania blokad w umyśle, które pojawiają się w postaci chorób, wypadków, problemów finansowych czy w związkach. W swojej pracy korzysta z metodologii Recall Healing/Totalnej Biologii, the Journey-Podróż, Kursu Cudów i z wielu innych metod i narzędzi, które pozwalają nauczyć się jak odnajdywać i uwalniać blokady w umyśle i ciele. http://marzeniawdzialaniu.pl/

Joanna Burdzińskanauczycielka hatha yogi, masuje dźwiękiem i gra na gongach i misach tybetańskich. Po zakochaniu się w yodze zmieniła swoje korporacyjne życie na wolność i prowadzenie Studia Jogi Yam w Poznaniu, gdzie odbywają się warsztaty i spotkania rozwojowe. http://www.joga-yam.pl/ 

***************** INFORMACJE ORGANIZACYJNE ****************

Organizator: The Journey Pl, www.thejourney.pl Kinga Maruszczak

Kontakt:Kinga, +48511479704, kingavision@gmail.com

Termin: 1-10 marca 2016 r., Można przyjechać na 7 dni w dowolnych dniach. Przylot na lotnisko Malaga w południowej Hiszpanii. Z lotniska odbiór przez organizatora.

Miejsce:Benalmadena, miejscowość nadmorska, 20 km od Malagi, Costa del Sol, Hiszpania.

Spędzimy kilka dni w Benalmadenie, w apartamencie z widokiem na ocean. Prosimy o zabranie wygodnych rzeczy, bo będziemy spacerować po okolicznych lasach i górach oraz ćwiczeń hatha yogi, które są dodatkowym elementem warsztatu.

Koszt: Koszt udziału w warsztacie 7 dniowym to ok. 2350 złotych. W cenie koszt noclegu, transportu, wyżywienia i wynagrodzenia prowadzących. Koszt lotu każdy opłaca samodzielnie. Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 500 złotych do dnia 25.02.

Serdecznie zapraszam

Kinga i Joasia

Comments are closed.

The Journey is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

The Journey

Polska